„Dobré ráno z Prahy... Měla jsem být na cestě do Bratislavy, kam jsem se moc těšila, abych si mohla zahrát naposled před mateřskou královnu Francie Antoinettu... osud tomu chtěl jinak,“ napsala Absolonová na svém Facebooku.

Její vystoupení v roli krásné Marie Antoinetty tak překazil úraz, který mohl ohrozit nejen zdraví Absolonové, ale i jejího nenarozeného miminka. „Včera mi před vystoupením, na zvukové zkoušce, na hlavu spadla ohromná kovová tyč, která měla držet střechu jeviště... Myslela jsem, že to bude dobrý, večer se ale můj stav zhoršil a doktoři mi dnešní cestu i představení zakázali...,“ popisuje Absolonová.

Zpěvačka čeká miminko se svým přítelem - hokejistou Tomášem Hornou. „Dřív bych možná zákaz ignorovala a jela hrát. Teď už nenesu odpovědnost jen za sebe...,“ zmínila zpěvačka své těhotenství. „Tak držím palce všem z Antoinetty, ať vše dobře dopadne a diváci jsou nadšený...omlouvám se těm, co se na mě těšili...,“ dodala Absolonová. Absenci jí ale jistě každý promine.

„Po dřívějších problémech s krční páteří Monice v tomto stavu lékaři přikázali klid na lůžku,“ promluvila manažerka Absolonové Kateřina Zittová pro Super.cz.

Monika Absolonová na Facebook napsala, že měla úraz při zkoušce.
Monika Absolonová na Facebook napsala, že měla úraz při zkoušce.
Autor: Facebook

Fotogalerie
10 fotografií