Na fotografii z rodinné oslavy Trojanových se tentokrát sešlo „jen“ 22 lidí. Jindy se číslo pohybuje kolem 24. „Fotografie je z rodinné oslavy, ale scházejí se takhle několikrát za rok, hlavně na Vánoce nebo kulaté narozeniny,“ prozradila Blesku autorka fotografie.

Trojanovi

Ladislav Trojan má dva syny a díky nim se spolu se svou manželkou Olgou mohou těšit z šesti vnoučat. Mladší Ivan Trojan má s herečkou Klárou Pollertovou Trojanovou (43) čtyři malé kluky, Františka (15), Josefa (13), Antonína (5) a Václava (2). Klára však tentokrát na společném focení s nejmladším Vašíkem chyběla.

Pafkovi

Starší syn Ondřej Trojan má s manželkou Bárou (48) už dospělé kluky Tadeáše (26) a Matyáše (23), kteří se umělecké branži vyhnuli velkým obloukem. Tadeáš podniká a Matyáš se věnuje charitativnímu projektu Štědrý nákup, který založil. Právě díky jejich matce se Trojanův klan rozrostl o další členy. Bára je totiž dcerou významného českého chirurga Pavla Pafka (74), který má tři dospělé dcery, a spolu s jejich rodinami nesmí u Trojanových na žádné oslavě chybět.

Pollertovi

Vedle manželky Ivana Trojana Kláry na fotografii ještě není její bratr Lukáš Pollert (45). Bývalý český kanoista a vítěz olympijské medaile, který v současné době pracuje jako anesteziolog má se svou ženou Pavlou Škutinovou dokonce šest dětí, Emu (11), Jana (9), Antonína (7), Metoděje (5),  Julianu (3) a Lea (14 měsíců).