Jiří šel na Miss jen kvůli své partnerce Lucii. Celý večer doslova protrpěl, využíval každou chvíli, aby se postavil. Dlouhé sezení na nepohodlné židli mu moc dobře nedělalo. „Strašně ho bolí záda, už nevěděl, jak by si sedl. Myslím, že ho operace nemine,“ řekla Blesku Lucie, která si na galavečer půjčila róbu z mosteckého svatebního salónu Delta.
A právě tady si vnadná kráska už vybrala šaty na svatbu s Jirkou. „Svatba bude určitě letos. Přípravy už začaly, ale víc k tomu nebudu nic říkat,“ naznačila Králová, kterou Šlégr před koncem loňského roku požádal o ruku. A tak na levém prsteníčku Lucii září nádherný briliant.
Od té doby, co Jiří opustil poslaneckou sněmovnu, zhubl téměř 20 kilogramů. A tak možná proto mu bylo tak volné sako.
Budoucím manželům se večer hodně líbil. „Byl to pěkný večer, akorát mi chybí volné disciplíny, ty předtočené mě moc nebaví. Ale vyhrály opravdu krásné holky. Vítězka má nádhernou gazelí postavu. Opravdu vyhrála ta pravá,“ svěřila se Blesku Lucie.
Česká Miss 2015 Švantnerová trpěla! Byla bez sexu! Thomas Kruchina, Jan Jedlička
Vražedný výstřih Terezy Chlebovské: Přišla bez partnera a na ostro! Thomas Kruchina, Jan Jedlička