„Je to o mladíkovi, který se jmenuje Július a vyznačuje se tím, že má dva penisy,“ prozradil Blesk.cz autor erotické publikace Robert Sobota. V ukázce, kterou máme k dispozici, se Július setkává s maďarkou Hildou. „Já sám jsem přitom v sexu spíš zdrženlivý,“ tvrdí o sobě autor.

Úryvek z knihy

Pot jim stékal do tváře, oblečení se jim lepilo na tělo, což v případě Hildy znamenalo, že její ňadra bílé triko jen zvýraznilo. Klečeli proti sobě a Julek všechno moc dobře viděl a tušil. Dvojnásobná bolestivá erekce se pro něho stávala nesnesitelnou, jeho kalhoty z pevného manšestru byly za normálních okolností dostatečně volné, ale teď hrozily prasknutím.

Vkleče své vzrušení ještě tajil, ale měl-li se narovnat k rajským jablíčkům na stopce, která se pnula kolem dřevěné tyčky, musel se nejdříve otočit k Hildě zády a zakrývaje se jednou rukou bedýnkou, do které plody ukládal, trpěl pak pod škrtícími kalhotami ještě strašněji. Hilda si při práci zpívala a doufala, že tím maskuje své vzrušení. Že se na její tělo lepí zpocené šortky i triko, byla vlastně docela ráda, protože vlhkost, která se šířila jejím klínem, tak splynula se zbytkem vlhkosti okolo a mohla být od ní k nerozeznání.

Navzdory maskování na obou stranách měl ale každý z nich o tom druhém dobrý přehled. Julek slyšel ve zpěvu Hildy silnou nervozitu, cítil její vůni, která mu šla vlhce vstříc, do očí ho bodaly hroty bradavek. Hilda vnímala, že dřevěná bedýnka s rajčaty se tvrdě přimyká k vypnuté látce kalhot, a trpěla ze soucitu, když tušila ten tlak za ní. Všimla si Julkovy tváře, která nebyla červená jen kvůli horku. Sama cítila bušení ve svých spáncích a věděla, že on je na tom stejně. Ta muka neměla konce a obě strany viděly jen jeden cíl.

Fotogalerie
5 fotografií