Jako seriálový herec si přišel na spousty peněz, díky kterým přistavěl dům v Řitce u Prahy. Právě díky rolím v televizi nebo častému moderování akcí dokázal zajistit rodině pohodlný život. Tomu ale může být konec.

„Jsem si vědom, co všechno jsem ztratil a můžu ztratit. Ztratil jsem svůj sen o rodině, kterou jsem myslel, že buduju, a myslel jsem, že bude perfektní. Ztratil jsem nějaký majetek, ale to je to poslední, co mě mrzí, také možná ztratím práci, protože kdo si objedná na moderaci plesu Vojtka, který opustil manželku,“ říká smířeně Vojtek.

„Osobní život určitě nijak neovlivní pracovní závazky vůči televizi Prima,“ ujistila Blesk PR manažerka Kateřina Vlasáková s tím, že postava Lukáše Matějky je v seriálu Všechny moje lásky dost výrazná a diváci se s ní budou potkávat i nadále.

Vojtek si je vědom, že nejspíš ztratí i většinu přátel, které měli s manželkou společné. „Nikoho, komu svůj stav vysvětluji, neprosím, aby mě pochopil. Jen jsem své osobní přátele poprosil, aby mě hned nesoudili. Někteří kamarádi mi přejí sílu.“

Fotogalerie
11 fotografií