Richard Genzer byl nejpyšnějším mužem večera. Na premiéře Draculy měl po boku hned čtyři dámy. Z jedné strany držel za pas svou přítelkyni Markétu Jiránkovou (39) s jejími dvěma dcerami a z druhé strany měl svou krásnou dceru Viktorku (15). Ta se odstěhovala od své matky Lindy Finkové a s přítelkyní svého otce vychází velmi dobře. 

Chlubit svým dítětem se ale může také představitelka Lorraine Leona Machálková (47). Tu celou dobu z hlediště sledoval její syn Artur (12), kterého má s architektem Bořkem Šípkem (65).

Leona syna do společnosti dlouho nevzala, a tak byli všichni překvapení, jak se z jejího kloučka stává pořádný kus chlapa. „Artík se teď hodně věnuje sportu, takže rozhodně v našich šlépějích nejde,“ prozradila Blesk.cz Machálková.

Svou první rodinu „vyslal“ do divadla ministr obrany Martin Stropnický, sám se ale premiéry nezúčastnil. Do hlediště usedla jen jeho první žena, textařka a scenáristka Lucie Stropnická (58), a dvě z jejich tří dětí Matěj (31) a Anička (26).

Po dlouhé době do společnosti doprovodil Kristinu Kloubkovou (38) její partner Karel Moravec. Muzikál s hvězdným obsazením si nenechal ujít ani bratr Lucie Bílé, který vůbec poprvé veřejnosti představil svou novou mladičkou přítelkyni. Dorazil také Michal David s manželkou Marcelou, Michaela Nosková, která se přibelhala o berli, Jaromír Hanzlík s manželkou, Noid s manželkou Gábinkou a mnoho dalších.

Video
Video se připravuje ...

Muzikál Dracula po dvaceti letech! Manželka po Richardovi Hesovi (†50) se hroutila! Kristýna Léblová, Jan Jedlička, Hudební Divadlo Karlín

Fotogalerie
19 fotografií