Až zas tak velký rodinný přítel to však asi nebude, když Roman Vojtek, s nímž Tereza deset let tvořila rodinu a čeká s ním teď druhé dítě, neznal jeho jméno. „Myslím, že je to Terezčin známý ještě z doby, kdy jsme se neznali,“ řekl Blesku poté, co ho uviděl na fotce, která Terezu zachycuje při odchodu z restaurace.

Dobrý přítel ji doprovodil až k autu, tam se přátelsky políbili na tvář, on počkal, až Tereza s městským strážníkem vyřeší parkování, pak jí zamával a nechal ji odjet. Kdo tento tajemný muž, jehož Vojtek údajně nezná, vlastně je?

Jmenuje se Ogi Jakšič, pochází ze Srbska a je dokonalým ztělesněním všeho, po čem ženy touží. Je galantní, má styl v oblékání, je pohledný, a navíc i úspěšný a hodně bohatý. Od roku 2009 působil na vrcholových manažerských postech ve společnosti Orco Property Group. Podílel se na rozsáhlých developerských projektech, jako byl třeba pražský Palác Flóra, a v současné době zastává pozici výkonného ředitele ve společnosti Akroterion.

Nemovitosti jen nestaví a nespravuje, ale také spoluvlastní. V městské části Praha-Košíře je jeho jméno zapsáno v katastru nemovitostí u dvou bytů, v Hlubočepích je veden u tří bytových jednotek a v Pyšelích u Prahy je spoluvlastníkem domu.

Video
délka: 04:44.01

Zprávy: Jak nám lžou o víně? A dělení majetku u Vojtků: Čí bude vila za 10 milionů? Blesk TV

Fotogalerie
8 fotografií