Premiérové díly pořadu Prásk moderovali nejdříve všichni, kteří se na něm podíleli. Tvůrci pak usoudili, že jeden moderátor bohatě postačí, a tak před televizní kamery postavili Pavla Novotného.

Syn slavného baviče Petra Novotného dostal padáka. Novotného v živém vysílání už dnes večer nahradí Gábina Partyšová, která si už nějaký měsíc hřeje flek ve Snídani s Novou.

Pro Novotného to musí být obrovská rána pod pás. Naplnily se totiž jeho největší obavy. Ve chvíli, kdy Partyšová přešla z Primy na Novu, kde v současné době moderuje Snídani s Novou, měl Novotný nahnáno.

Věděl totiž, že Partyšová měla vždy ambice moderovat takové bulvární pořady, jako je Prásk. Teď, když už jsou karty rozdány, musí být Novotný vzteky bez sebe. Nikdy se totiž netajil tím, že Partyšovou nenávidí, a nejednou ji nazval sv*ní.

Ve svém prohlášení, který Novotný několik hodin po oznámení vyhazovu napsal na svůj Facebook, přeje naopak Gábině i celému pořadu štěstí. "TV Nova vděčím za něco, co už s pěti vadami řeči v živém vysílání a v prime time nejlepší televize v zemi další postižený nezažije," napsal také Novotný.

Partyšová odvysílá svůj první Prásk dnes od 21.30 hodin.

Fotogalerie
6 fotografií