Ač to Helena Vondráčková nikdy nepotvrdila, Luděk Sobota se do ní zamiloval během natáčení filmu Jen ho nechte, ať se bojí. Z kolegů se pak stali na půl roku partneři. Při dalším filmu Hodinářova svatební cesta korálovým mořem poznal modrookou Adrienu Vlasákovou, kterou si po třech letech známosti vzal za ženu.

Mezitím v roce 1981 ale dostal roli ve slovenském muzikálu Neberte nám princeznu, kde hrál po boku krásné Marie Rottrové. Podle týdeníku Sedmička mezi nimi přeskočila jiskra. Oba však tvrdí, že se nejednalo o žádnou velkou lásku, ale o chvilkové poblouznění. „Proč jsem o tom nikdy nemluvil? Já prostě o některých věcech nemluvím. To nebyl žádný vztah. A já bych to raději nekomentoval,“ řekl týdeníku Sobota.

A jejich milostný úlet nepopřela ani Rottrová. „Pokud vám to Luděk potvrdil, nechtěla bych ho shodit. To bych opravdu nerada. Něco proběhlo, ale románkem bych to nenazvala,“ přiznala zpěvačka. Nakonec se ukázalo, že si herec vybral správně. S manželkou Adrienou žije už pětatřicet let.

Fotogalerie
5 fotografií