Lenka Zahradnická (29) nemá problém v rámci role odhalit svůj přírodou štědře obdařený hrudník. Předvedla ho už v seriálu Škoda lásky, kde se zúčastnila soutěže Miss mokré tričko a titul s přehledem získala, ve filmu Hodinový manžel, který má dnes večer slavnostní českou premiéru, šla však ještě dál. Přesto Lenka přiznává, že je velmi stydlivá. „Ale všechno se dá překonat,“ nechala se slyšet herečka, která aktuálně hraje také ve Svatbách v Benátkách.

Zahradnická upoutá každé mužské oko scénou ve sprše, kam si ji rovnou z baru odvede jeden z hodinových manželů v podání slovenského herce Lukáše Latináka (37). Když jsou zrovna v nejlepším, vtrhne jim do hotelového pokoje jeho spolukumpán, kterého hraje David Matásek. Latinák musí situaci zachraňovat tím, že Lence zacpe rukou ústa, aby se neprozradili.

Hodinový manžel je filmový debut divadelního režiséra a scenáristy Tomáše Svobody, který si pro svůj snímek vybral samá herecká esa – Bolka Polívku, Evu Holubovou, Davida Novotného, Andreje Hryce, Ninu Divíškkovou, Zuzanu Norisovou nebo Lenku Vlasákovou či Simonu Babčákovou. Film vypráví příběh čtyř hráčů vodního póla, kteří se ze dne na den ocitnou doslova na suchu, když jim hygiena vypustí jejich bazén. Aby se uživili, začnou si vydělávat jako hodinoví manželé...

Fotogalerie
6 fotografií