Sexy ženy a mezi nimi majitel paletových domků a krotitel „divokých“ slepic. I tak by se dala nazvat taškařice, kdy se uprostřed krásných dam objevil „známý“ pěstitel rajčat Zdeněk Macura. Zatímco přítomné slečny a paní se ukázaly vesměs ve stylových šatech, věčný ochránce žen si to přifrčel ve svém obnošeném kabátu ze sekáče.

Ten večer vypadal jako přehlídka krásných postaviček a sexy modelů. Svou štíhlou siluetu ukázala hlavně Monika Bagárová (20), která se objevila v černo-zlatých šatech s bílými rukávy, které jí opravdu sekly. Zpěvačka Helena Zeťová také ukázala, že je stále pořádná kost, když si oblékla stříbrné minišaty, které odhalily její potetované ruce.

Dámy v černém aneb do tmavé barvy se oblékla modelka Aneta Vignerová (27), cvičitelka Hanka Kynychová (46), moderátorka Kateřina Kristelová (35) a modelka Ornella Štiková (21), která svůj outfit doplnila stylovou baretkou.

Jedinou vadou na kráse byl příchod Zdeňka Macury, který tak trošku nezapadal do konceptu dobře oblečených hostů. Majitel paletových domků pro týrané ženy totiž oprášil svůj „luxusní“ kabátek a vyrazil do společnosti. Je vidět, že úlovek ze sekáče, při jehož koupi se opravdu praštil přes kapsu, protože ho stál celých 10 korun, si nemůže vynachválit a při každé příležitosti ho bere s sebou jako svůj největší klenot. Holt, komu není rady...

Fotogalerie
11 fotografií