Zpěvačka se před pár dny svěřila, že její maminka leží opět v nemocnici a že to s ní vůbec nevypadá dobře. Zdá se, že Lucie bude muset prožít Vánoce bez maminky, která podle Luciina bratra Karla Zaňáka umírá. „Máma je ve špatném stavu. Lucka je s tím smířená. Život je o smrti a ta se blíží ke každému z nás. A máma je bohužel na řadě,“ řekl Blesk.cz bratr Bílé.

Video
Video se připravuje ...

Maminka Bílé s rodinou Vánoce nejspíš nestráví doma, ale v nemocnici David Turek, Petr Soukup, Jan Jedlička

Lucie přiznala, že současný maminčin stav vůbec nezvládá, přesto se snaží udržet své emoce na uzdě. Což také ukázala na Slavících, kde rozdávala úsměvy na všechny strany. „Nechci o tom mluvit. Možná, že jsem s Jiřinkou Jiráskovou dostala za uši právě proto, abych byla teď opatrná,“ špitla Bílá v rozhovoru pro magazín Téma. Tuší, že s maminkou prožívá možná její poslední dny, ale jejich společné chvíle už nezveřejňuje, jak tomu bylo s Jiráskovou.

Tehdy se totiž stala terčem kritiky za to, že se s umírající Jiráskovou fotila jen pár dní před jejím odchodem z tohoto světa a zveřejnila jejich společný snímek na sociální síti. Lidé ji okamžitě začali osočovat z parazitování na herečce. Také dostala sodu za to, že údajně se kvůli ní posouval termín pohřbu Jiráskové.

Bílá nyní trpí v tichosti. Oporu má ve své rodině, především v otci, který zvládá situaci nejlépe ze všech a drží rodinu pohromadě. „Neumím si představit Vánoce bez rodičů, bez prskavek. Nechci si ani zvykat na myšlenku, že by to mělo být jinak. Nedokážu si připustit, že maminčino vánoční cukroví, co mám od loňska v mrazáku, je zřejmě poslední,“ smutní Lucie a v duchu se modlí, aby se její maminka uzdravila.

Fotogalerie
9 fotografií