Setkání, na které do smrti nezapomenou. Mladičká grafická designérka Magdalena Hodkovicová nastoupila v Ostravě do tramvaje a první, koho uviděla, byl Jaroslav Hutka. „Nikdo na něj nereagoval, ale pak jsem si všimla dlouhých nehtů na pravé ruce. Bylo jasné, že to je z kytary. Tak jsem ho oslovila: Dobrý den, nejste náhodou pan Hutka? A on se rozzářil a svým širokým úsměvem řekl: No, jsem,“ popisuje krásná brunetka v rozhovoru magazínu MF Dnes.

Od té doby se od sebe nehnuli. Její rodiče ale z o 36 let staršího partnera nadšení vůbec nebyli. „Po tolika letech jim nezbývá nic jiného než brát věci tak, jak jsou, ale nebylo a není to pro ně snadné. Jardu respektují a hluboce si ho váží, jen ten vztah s jejich dcerou je jaksi mimo proporci. Otec je o dva roky mladší,“ přiznala Magdalena, která se do Hutky zamilovala ve svých 23 letech.

Hutkova rodina Magdu s takovou slávou nepřijala. „Manželka reagovala rozvodem, ale pro mě bylo zásadní, aby si s ní rozuměly mé dcery, kterým tehdy bylo jedenáct a patnáct. A to funguje bezvadně. S mnoha věcmi jdou spíš za ní než za mnou,“ svěřil se slavný písničkář. Kvůli Magdě se prý ale nerozváděl. Byla jen poslední kapkou v nefungujícím manželství.

Fotogalerie
6 fotografií

Video
délka: 03:34.20

Havlíčku, Havle od Jaroslava Hutky Youtube.com