Zpěvák Marian Vojtko je jednou z tváří českého muzikálového nebe, vedle představení Mata Hari a Aida nyní zpívá v dlouho očekávaném muzikálu Fantom Opery. Když před pár týdny zazpíval premiéru, spadl mu kámen ze srdce. „Fantom Opery dopadl přímo na jedničku. Všichni jsme měli obavy, jak nás přijme obecenstvo a kritici,“ prozradil pro server idnes.cz zpěvák.

A pokud je člověk opravdu dobrý, většinou si vydobude i slušný honorář. A tady je kámen úrazu, který se stal osudným i samotnému Vojtkovi. Ten totiž v jisté době sice vydělával opravdu slušné peníze, ale ty se u něj moc dlouho neohřály. A tak se i stávalo, že známý zpěvák neměl ani na „suchou kurku chleba a vodu“.

Za dob hraní v Monte Cristo v letech 2000 až 2012 jsem vydělal tolik peněz, že jsem si mohl pořídit bůhví co. Místo toho mi zbylo jen jedno auto a byly i chvíle, kdy jsem pomalu neměl ani na rohlík. Prostě jsem rozfofroval statisíce. To byly holky, večírky...,“ vzpomíná zpěvák. Nyní se však „karta obrátila“ a z nesvědomité celebrity se stal rozumný muž, který si dokonce si šetří. A ženy?, ty šly taky stranou, protože teď zpěvák žije jen s jedinou, dcerou producenta Janečka Alicí.

Fotogalerie
7 fotografií