Čtvrtek 26. listopad 2020
Svátek slaví Artur, zítra Xenie
Oblačno 3°C

Slaměné krásky nebo zoufalé manželky?! 9 žen, které chodí na party samotné!

/
 • 9 žen, které do společnosti chodí samotné!
  17. září 2014 ● 05:02

  Před sto lety bylo nemyslitelné, aby žena šla do společnosti sama nebo v doprovodu cizího muže, i kdyby byl gay. Buď svobodnou, nebo nezadanou dámu musela doprovodit maminka nebo prověřená rodinná důvěrnice. Ale v 21. století je vše jinak. Na party nebo jen tak do společnosti s ledovým klidem a šelmím pohledem vyrážejí ženy čerstvě rozešlé, nezadané nebo ty, co mají doma tzv. gaučáky (muži, jež nevyhledávají společnost) nebo velmi zaneprázdněné protějšky. A kdo jim dělá garde? Většinou pánové, o jejichž orientaci se veřejně nemluví, stylisti nebo kamarádky.

 • 1.

  Jitka Válková – Česká Miss

  Krásná brunetka se před půl rokem rozešla se snoubencem Mirkem Ciprou, toho záhy nahradil model Adam Klavík. Ale ten vydržel pouhé čtyři měsíce a šel letem světem. Modelka velmi ráda chodí do společnosti, a tak buď jí doprovod dělá kamarádka nebo stylista.

  Jitka Válková

 • 2.

  Jana Doleželová - modelka

  Každý si o téhle krásné lékarnici myslí své, ale čím se doopravdy živí, je veřejné tajemství a s kým spí, pokud to zrovna není miliardář Janeček, se nikdy neví. A tak večírky obráží buď s postaršími podnikateli nebo sama. Že by na lovu? Ale nikdy ne s kamarádkou. Co kdyby se zalíbila víc než ona, že?

  MOËT Party ve Karlových Varech: Krémová lékárnice Jana Doleželová

 • 3.

  Aneta Vignerová – modelka

  Kráska s chraplavým hlasem má neustále nějaké vztahy, a především se sportovci, ale ve společnosti jí málokdy s tím aktuálním potkáte. Většinou jí doprovází stylista a návrhář Kováčik.

  Aneta luxusním kompletem v celkové hodnotě 2 600 000 korun strčila do kapsy všechny přítomné ženy.

 • 4.

  Kateřina Kristelová – moderátorka

  Před osmi měsíci se bouřlivě rozešla s moderátorem Kazmou a od té doby je prý bez sexu. No, moc tomu nevěříme... Večírky vymetá buď s dcerou Claudií nebo s kamarádkou Danou.

  kristelová

 • 5.

  Helena Zeťová – zpěvačka

  Drsná zpěvačka se před několika roky opevnila hradbou mlčení a jen hrstka vyvolených ví, zda je zadaná nebo ne. Když už se objeví v Čechách, většinu času totiž tráví v Řecku, tak klidně jde na party sama. Pravda, pravačku má v případě ohrožení hodně rychlou a přesnou.

  Helena si nechala ztmavit vlasy

 • 6.

  Mahulena Bočanová – herečka

  Česká Salma Hayek od rozvodu s manželem Viktorem Mrázem měla velmi barevnou škálu mužů. Po exotickém tanečníkovi už dlouho vedle Mahu zeje díra, a tak jí na party garde dělá letitá kamarádka a stylistka Zuzana.

  Mahulena Bočanová pózuje na červeném koberci.

 • 7.

  Rola Brzobohatá – produkční

  Dcera slavných rodičů Hany Gregorové a Radka Brzobohatého občas nějakého Božského ukáže, ale je to vždy jen na okamžik, asi abychom si na něj nezvykli. Častěji než s partnerek Rola vyráží s kavárníkem Richardem Hrádkem nebo s politickým manažerem Alexandrem.

  Producentka Rola Brzobohatá oživila outfit kabelkou od Stelly Mccartney v hodnotě 15 tisíc korun.

 • 8.

  Zdena Studénková – slovenská herečka

  Dáma, jež už padesát let pije elixír mládí je sice oficiálně zadaná za muzikanta Braňa, ale v poslední době se ráda ukazuje s imitací Kena, pohledným blonďákem Robertem.

  S kamarádem Robertem.

 • 9.

  Miluška Bittnerová - herečka

  Blondýnka s vnady číslo 4 sice tvrdí, že má stálého partnera, ale nikdo ho nikdy neviděl. Prostě paní Colombová. Do víru chodí převážně s kamarádkami. Miluško, chceme důkaz, že máš chlapa!

  Bittnerová

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 39

benson1: Tomu nevěřím. Blesk ví okamžitě, kde se co šustne...

(19. 09. 2014 09:45)

9rot6: Inu v dnešní době se to stává celosvětovým trendem, být single je prostě IN, většina z nich jsou zlatokopky a některé jsou taky postelové cestovatelky,je prostě taková doba a docela se dá předpokládat, že jich bude přibývat,v této branži a ne jen v ní, třeba je to hodně vidět v politice,se to mění jedna radost, ale ti si to mohou dovolit,co se týče financí, nu a pro mnohé, kteří si na to jen hrají, se prostě stávají jakýmsi vzorem, a to pro to, že je to IN!

(18. 09. 2014 07:03)

zelena.karkulka:

(17. 09. 2014 23:09)

popocatepetl: Dík za trpělivost

(17. 09. 2014 17:55)

mandat: Ne, jsou vygumavany a uz spaly s kazdym, nikdo je nechce.

(17. 09. 2014 17:48)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy