Kateřina Kristelová a Kazma se rozešli. Kazma to oznámil na svém facebookovém profilu. Z jeho příspěvku však čiší ublíženost. Dle svých slov, udělal chybu a vyznívá to tak, že on dal kopačky Kateřině.

Poslední oficiální fotka, kdy se objevili bok po boku jako pár, se datuje na začátek prosince, kdy si vyrazili společně do baru. Od té doby se drželi v ústraní. Důvodem neshod byla hlavně Kazmova žárlivost, o které si štěbetali i vrabci na střeše. Podle našich informací od osoby blízké tomuto páru byla i hlavní příčinou konce jejich vztahu.

Rozchod potvrdila i Kateřina. „Ano, rozcházíme se. Přeci jen nejsme první ani poslední,“ řekla exkluzivně Blesk.cz Kristelová s tím, že rozchod proběhl daleko dřív, než Kazma uvádí.

Katka navíc zareagovala na Kazmova slova, která napsal na svém profilu: „Já nic jako chybu nevnímám, narozdíl od Kamila. Přeju mu, ať se mu daří. A do nového roku hodně vyrovnanosti a stability.“ Z tohoto vyjádření je vidět, že právě Kazma je tím, kdo nese rozchod mnohem hůře. Překvapivě je právě Kristelová tou, která je nad věcí. Aby také ne, vždyť už ustála i rozvod s Martinem Tůmou, otcem malé Klaudie. Dodnes zvládnou komunikovat jako dva dospělí lidé. Snad se jí to v budoucnu povede i s Kazmou.

A co říká na konkurz uspořádaný na její místo? „Gratuluji mu dopředu k nové přítelkyni. Jsem na 100 % přesvědčená, že si vybere dobře,“ dodala s nadhledem Kateřina.

S rozchodem se tak podle reakcí spíš než Kateřina neumí vyrovnat Kazma. Proto i my se připojujeme k přání stability a Katce do nového roku přejeme hlavně pořádného chlapa.

Video
Video se připravuje ...

Kazma prodával trávu na Václaváku! Chytla ho policie Petr Soukup, David Turek