Modelka Gabriela Dvořáková je v sedmém měsíci a teď má pouze sedm kilo nahoře, zato její drahý choť už má celkem osm. „Příroda to tak zařídila, prostě abych ochránil svou rodinu,“ prozradil na sebe budoucí tatínek. Holt Noid nechtěl, aby v tom jeho žena s větším břichem zůstala sama, a jde jí naopak příkladem.

Jako správní rodiče jsou na svého prvního potomka už připraveni, nakoupenou mají kompletní výbavičku včetně kočárku. Ten Gábina prozatím doma nechce a tak ho nechává až do porodu v úschově. A jen co se malá narodí, Vašek pro něj okamžitě "poletí".

Protože z 90 % očekávají manželé holčičku, tak i celá výbavička je laděná do holčičí barvy. Terezka se tak může těšit na růžové sponečky, přikrývky i oblečky. Zpěvák se na svou dceru už moc těší, a protože s ní chce být od prvního okamžiku, kdy mrkne na svět, bude svou ženu podporovat i během porodu.

Gabriela se rozhodla rodit v Podolí, podobně jako řada jejich kolegyň. Modelka chce rodit výhradně přirozenou cestou a jako porodník by jí měl jít manžel zpěvačky Marty Jandové Mirek Verner. „Chci rodit přirozeně, tak snad nebudou žádné komplikace,“ usmívá se modelka.

Fotogalerie
7 fotografií