Sehnat místo v restauraci musí být pro rodinu Noida stejně složité jako u Homolkových. Bártovi to mají ještě horší, na výlet do Francie jich totiž vyrazilo rovnou osm. Vašek svým rodičům, bratrovi Štěpánovi, jeho manželce a jejich třem dětem dal k Vánocům rodinný zájezd do Paříže.

Nejdříve se novodobí Homolkovi vyškrábali na světoznámou Eiffelovku, kde ostatním zabrali nezapomenutelný výhled na osvícenou Paříž.

Později se Bártovi v čele se slavným rockerem vypravili dvěma obytnýma autama do Disneylandu. Tam na ně číhaly nebezpečné atrakce, které Noidovi pořádně nahnaly strach.

V Disneylandu jsem poprvé poznal, co je to strach. Vybrali jsme si se Štěpánem takovou šílenou raketovou atrakci Space Mountain 2, což nebyl rozhodně dobrý nápad. Byla to fakt hrůza a mohu svatosvatě slíbit, že kosmounaut ze mne určitě nebude a do rakety už nikdy nevlezu,“ svěřil se vystrašený Noid.

Nakonec si však pochlubil, že to byla naprostá paráda. S rodiči se totiž do francouzského Disneylandu podíval po dlouhých 28 letech.