Zpěvák Václav Noid Bárta čeká se svou manželkou Gabrielou Dvořákovou (25) miminko, měla by to být holčička, na kterou se oba dva moc těší. Jenže zatímco Gabriela je v klidu, s Noidem očividně pracují hormony. Na svou profilovou stránku facebooku uveřejnil dosti vtipnou fotku. Nabušený, svalnatý otec sedí se svou dcerkou u malého růžového stolečku a obědvají. A text zní: „Je jedno, jak velký jsi tvrďák. Když dcerka chce, abys jedl za růžovým stolem, budeš jíst za růžovým stolem.“

Nedávno se nechal slyšet, že své nenarozené dceři už teď slíbil poníka. „Když jsem si s ní povídal, což dělám skoro denně, slíbil jsem jí poníka. Až se narodí, tak jí ho určitě koupím, protože sliby se mají plnit nejen o Vánocích,“ prozradil Bárta. Zpěvák si také nenechá ujít jedinou příležitost, aby nenahlédnul do hračkářství a něco pro svou dcerušku neobstaral, naposledy to byla loutka Karkulky.

Noid nejdříve očekával chlapečka Vašíka, toho teď vystřídala Terezka: „Já nejsem gynekolog a pohlaví svého potomka opravdu vůbec neřeším. Těšil jsem se na Vašíka a teď se třesu na holčičku. Už je to na beton, bude to Terezka a oba s Gábinkou počítáme dny, kdy spatří světlo světa,“ zasnil se Bárta. Zpěvák by měl být i u porodu, který je momentálně stanovený na 30. října.

Fotogalerie
7 fotografií