Už v pondělí se milovníci Ulice dočkají, po prázdninové přestávce se oblíbení hrdinové vracejí na obrazovky Novy. Nastávající sezona seriálu je jubilejní – desátá.

Tučná konta školáků

Matyáš Valenta (18) je v seriálu od první sezony, jeho sestra Anna Marie (12) nastoupila později, začala ovšem hrát už jako šestiletá. Matyáš Valenta si za deset let vydělal téměř pět milionů korun. Jeho průměrný měsíční honorář je 55 tisíc korun, jeho sestra má kolem 40 tisíc.

A co je čeká v nové sezoně? Ema se přestěhuje s novou rodinou na Šumavu a Liškovi se s tím budou těžko vyrovnávat. Frantou navíc pořádně cloumá puberta, a rodina se navíc bude starat také o stárnoucí Růžu (Zdena Hadrbolcová). Zní to vážně, ale o humorné situace nebude nouze!

Doktor s kopačkami

Další slušně vydělávající dítě v Ulici je Vladislav Rousek (15), který hraje Borise. V seriálu hraje čtvrtým rokem a měsíčně si přijde na 33 tisíc. Na podzim ho čeká rodinné drama, jeho matka Libuška (Zuzana Vejvodová) se ve svazku s doktorem Seidlem (Martin Pechlát) přestane cítit dobře a začne pokukovat po jiném muži. Vypadá to, že doktor dostane kopačky.

Zamilovaná profesorka

Hana Maciuchová (68) hraje v Ulici od samého počátku a role profesorky Hejlové ji vynesla několikrát až ke zlatému zrcadlu nejoblíbenější herečky v cenách TýTý. V roce 2010 ze seriálu odešla, ale po dvou letech se pokorně vrátila. Není divu, průměrně si za měsíc vydělá 104 000 korun.

Miriam Hejlovou čekají na podzim trampoty s láskou. Její vztah k majoru Peteru Kadlecovi (Emil Horváth ml.) začne nabírat na obrátkách. Ale jak to přijme její rodina? Miriam to rozhodně nebude mít snadné.

Rojení nápadníků

A na co se ještě můžeme těšit? Kolem sympatické Simony (Pavla Tomicová) se začnou motat hned dva muži, bratři Antonín a Rudolf Hložánkovi (Miroslav Hanuš a Václav Kopta).  

Tereza Jordánová (Patricie Solaříková) přichází na gymnázium jako začínající učitelka češtiny. Oporou v nové profesi jí budou mladí kolegové Ota Puklický (Filip Rajmont) a David Kučera (Matouš Ruml).

Výplatní páska Ulice

Rudolf Hrušínský (67) – Vlasta Pešek. V nekonečném seriálu je coby majitel činžáku od počátku v roce 2005. Za měsíc má průměrně 104 000 Kč.

Vilma Cibulková (51) – Ivana Drápalová si měsíčně přijde na 88 000 Kč.

Martin Hofmann (37) – Jarda Hejl má měsíčně 72 000 Kč.

Michaela Badinková (35) – Lenka Hejlová si vydělá za měsíc 64 000 Kč.

Fotogalerie
13 fotografií