Sámer Issa si naplno užíval své oslavy narozenin do té doby, dokud se před Žižkovskou televizní věží neobjevila skupina demonstrantů s megafonem. Žádali po něm vysvětlení, jak naložil s penězi, které vybral na děti ze Sýrie. Nařkli ho totiž z toho, že tyto peníze určené na charitu zpronevěřil.

Video
délka: 01:59.64

Sámer Issa byl obviněn z podvodu David Turek, Lukáš Červený

Na místě musela dokonce zasahovat ochranka i policie, kteří jim zabránili vstoupit dovnitř. Sámer si ale svou oslavu rozhodně nenechal zkazit. Jednu z přítomných aktivistek, která na něj slovně zaútočila, postříkal sektem, který zrovna držel v ruce. „Ti lidé mi akorát závidí a štve je, že se nemohou dostat dovnitř. Žádné peníze jsem samozřejmě neztopil, ať se ti lidé podívají na oficiální stránky, kde jsou veškeré informace o tom projektu. Smutné je, že i tyto momenty ke slávě patří, je to ta její odvrácená strana,“ řekl Blesk.cz zpěvák.

Tím to ale nekončilo. Sotva se Sámer „zbavil“ svých nepřátel, přišla mu na mobil další děsivá zpráva. „Neuvidíš mě, ani nepoznáš, ale až to budeš nejméně čekat, vrazím ti kudlu do břicha,“ zaznělo v esemesce. I nad tímto výhružným vzkazem zpěvák mávnul rukou a dál se nechal hýčkat přítomnými slečnami a užíval si svého dárku v podobě nafukovací panny.

 

Fotogalerie
16 fotografií