Střídá chlapy

Láska se Michaele Maurerové (34) zřejmě vyhýbá obloukem. Maminka dvojčátek Pepíčka a Madlenky (5) do společnosti chodí sice ráda, ale pokaždé s jiným doprovodem. „To je můj kamarád Honza, kolem mě se pořád někdo točí,“ řekla rozvádějící se herečka.

Učila dceru znovu chodit

Krásně opálená Eva Čížkovská (48) v luxusní róbě působila velmi odpočatě. „Právě jsme se vrátili z dovolené. Dali jsme ji dceři jako dárek. Byla v lednu na operaci, protože si poranila zadní stehenní sval. Chudák se musela učit znovu chodit, ale všechno dobře dopadlo,“ prozradila herečka.

Video
délka: 01:16.75
720p 480p 360p 240p

30. léta v La Bodeguitě Kristýna Léblová, Lukáš Červený

Balí kufry na Bali

V době dovolených Kristýna Leichtová (28) raději pracuje. Jen co se ovšem v Česku trošku ochladí, začne i ona také balit kufry. Čeká ji exotika. „Poletíme s přítelem na Bali. Už se nemůžeme dočkat,“ svěřila se hvězda seriálu Comeback Leichtová, která žije s hercem Filipem Kaňkovským.

Trápí se s váhou

S velkým zpožděním dorazila na mejdan Klára Doležalová (40). I když vypadala božsky, přiznala, že ji trápí postava. „Nedržím nějaké diety, ale jinak se stravuju, teď jsem třeba vysadila lepek,“ přiznala moderátorka Zpráv na TV Prima, která kromě svého těla zaměstnává i mozek. Přihlásila se na kurz angličtiny.

Královna večírků

Našli se i tací, kteří předepsaný dress code nevzali na vědomí. Například Aneta Vignerová (26) do baru v centru Prahy přišla z jiné párty. Modelce to ovšem nevadilo, i tak se zdržela se sklenkou v ruce do pozdních hodin.

Na lovu

Mezi dalšími hříšníky byl i šéfkuchař Emanuel Ridi(40), který si s oblečením nelámal hlavu. Ital v kuchyni, jehož manželství je v troskách, přišel bez doprovodu, a užíval si tedy přítomnost najatých tanečnic.

 Video z párty: Jak to slušelo dalším celebritám?