Vdovec Josef Rychtář se zase neovládl. Jen pár hodin poté, co se Bartošovázabila na kolejích, vlétl jak splašený do domu v Říčanech, kde v současné době žije jeho exmanželka Darina Nová a chrlil na ni mrazivé výhružky. „Teď už jsi spokojená a šťastná? Na těch kolejích jsi měla skončit i ty. A skončíš tam!“ řval Rychtář, o němž to Super.cz vypověděl jeho syn Josef Rychtář mladší.

Právě Rychtářův syn Josef stál po celou dobu na straně své matky, ovšem když Bartošová zemřela, snažil se ho psychicky podpořit. „Připadalo mi, že se změnil, že po té tragédii přehodnotil své chování. Ale teď je to snad ještě horší,“ svěřil se mladý Rychtář.

Jeho slova o otcově sprostém chování dokazuje i sms zpráva, kterou Josef Rychtář svému synovi poslal bezprostředně poté, co se tato informace objevila na internetu. „Ty zku*venej prolhanej zm*de, pro mě jsi skončil. Pro mě jsi mrtvej, pamatuj si to do konce života. Za války se hajzlové stříleli,“ psal vdovec svému staršímu synovi Josefovi. Ten jejich konverzaci zveřejnil na sociální síť.

Podle něj vdovec svých výhružek na adresu Dariny později litoval, ale netrvalo dlouho a už jí znova sprostě nadává. Darina má o svůj život pochopitelně strach. Není to poprvé, co jí Rychtář hrozil smrtí. Chtěl jí zadupat do země, pokud nezmizí z České republiky.

Rychtář, který je v podmínce, si vůbec neuvědomuje, že pokud ho Darina znovu za vyhrožování dá k soudu, hrozí mu už skutečně vězení. Nyní s ním navíc probíhá soud v Itálii, který řeší případ z loňského léta, kdy Rychtář v Itálii napadl matku Domenica Martucciho a poničil jeho majetek. Bývalý exmilenec Bartošové prostřednictvím právníka pro Rychtáře požaduje 5 let na tvrdo a zaplatit bezmála půl milionu korun.