Vítězka letošního ročníku Hlas ČeskoSlovenska Lenka Hrůzová se doslova přes noc stala milionářkou, když si vyzpívala 2,2 miliony korun. Okamžitě začala básnit o tom, jak jí pohádková suma, vyřeší veškeré finanční problémy, se kterými se potýká. Hrůzová totiž žila nějakou dobu na ulice, byla bez práce a na zdravotním a sociálním pojištění si nasekala nemalé dluhy.

Jenže realita je velmi odlišná od jejího růžového snu. Výhru totiž Lo nedostane vcelku a už vůbec ne najednou. Podle našich informací bude Lence suma vyplácena formou postupně po menších částkách v rozmezí několika měsíců. „Je možné, že výhru bude dostávat postupně třeba i rok,“ prozradil Blesk.cz zdroj z prostředí talentových soutěží.

Video
délka: 00:53.07
1080p 720p 480p 240p

Vítězka Hlasu v Blesku Tereza Kühnelová, Jan Jedlička

Navíc se z té výhry musí odečíst daně. A vzhledem k tomu, že si kvůli svým existenčním problémům, dosud nemohla založit bankovní účet, může poslání peněz nějakou dobu trvat. Do celkové částky je navíc započítaný luxusní zájezd do Egypta, jehož hodnota se dá odhadovat na nejméně 80 tisíc korun.

Dále je také v jednání, že Hrůzová část výhry obdrží v movitých věcech, tedy v dárcích. A za ty své dluhy zdravotní a sociální pojišťovně jen těžko splatí. Lo tak čeká další tvrdé zjištění, že realita je ve skutečnosti zcela jiná, než o kterou si vysnila. Nadále tak bude „uvězněná“ v malé vsi Bartošovicích, kde v současné době žije, a bude ráda za každou korunu navíc, tedy alespoň do té doby, než dostane první část výhry.

Chatujte s vítězkou Hlasu Lo Hrůzovou! Na vaše otázky bude v redakci Blesku odpovídat od 11.00 hodin, ptát se ale můžete už teď.