Na začátky Terezy Pergnerové si živě pamatuje DJ a moderátor Patrik Rokl (46), který tam v dobách největší slávy Jonákova Discolandu rozjížděl hudební pecky. „Terezka tehdy neměla peníze, a tak tančila u Ivana u tyče,“ prozradil Rokl deníku Aha!. Discoland byl tehdy rozdělen na dvě podlaží a Pergnerová se svíjela u tyče v horní části v baru Veronika.

Tereza si v Discolandu našlápla do světa showbyznysu,“ přiznal DJ. Podle něj si u Jonáka, který byl v pondělí po osmnácti letech propuštěn z vězení, kde si odpykával nájemnou vraždu své manželky, mohla vydělat slušný balík peněz. Tanečnice dostávaly zaplaceno podle toho, jestli se svlékly, nebo ne.

„Nenutil holky, aby se svlékly. Tereza to udělat nechtěla, přestože by za to měla víc peněz,“ řekl Rokl, který na začátky Pergnerové vzpomíná v knize Jonák – Mafián bez mafie. "U tancování ale dlouho nevydržela. "Moc jí to nešlo. Jonák ji dokonce řekl, že je dřevo, a tak skončila," dodal Patrik, kterého zná Tereza od dětství. 

Pergnerová se ke své kariéře gogo tanečnice nevyjádřila, jelikož celý den nezvedala telefon, zato její partner Jiří Chlebeček si o tom myslí své. „Tereza nikdy v Discolandu netancovala. Jonák ji neplatil, to je všechno blbost,“ rozčiloval se. Moderátorka se tam prý chodila pouze bavit se svým bratrem.  

Video
délka: 01:03.25

Jonák: "Výstřední debil? Dělal jsem to kvůli výplatám!" Petr Soukup, Pavel Schuster, David Vaníček

 

Již toto pondělí vychází nová kniha z krimi edice Blesku Ivan Jonák: Mafián bez mafie.