Zdá se, že modelka Gábina Dvořáková splnila Noidovi jeho největší přání. Gábina je totiž ve třetím měsíci těhotenství. Modelku nyní trápí nevolnost, která je typická pro první týdny požehnaného stavu.

Svůj požehnaný stav nám potvrdila sama Gábina. "Ano, je to tak. Čekáme miminko," řekla Blesku Dvořáková. "Jsme strašně šťastní, miminko bylo plánované a oba se na něj moc a moc těšíme," potvrdil nadšení budoucí tatínek. 

Noid už si přál miminko se svou expřítelkyní Eliškou Bučkovou a ještě předtím také se svou bývalou manželkou Lucií Bílou. Ani s jednou mu to však nevyšlo, a tak je jasné, že nyní září štěstím.

Už více než rok trvá vztah mezi Vaškem Noidem Bártou a modelkou Gábinou Dvořákovou. Za tu dobu se už milenci stihli rozejít, kvůli častým hádkám a oboustranné tvrdohlavosti. Za tři týdny se ale k sobě znovu vrátili. Po několika vztazích, rozchodech a návratech, našel zpěvák v Gábině konečně tu pravou ženu.

Svatbu ale zatím neplánují. "Nyní je důležité to, aby miminko i nastávající maminka byly v pořádku. Svatba určitě na pořadu dne není," dodal Šťastný Noid.