Herečka s neuvěřitelnou energií a chutí do života má jasný cíl: Dělat to, co ji naplňuje nejvíce – hraní!

Z role do role

Natáčí film Modelky s.r.o., kde má hlavní roli manekýny ve výslužbě. Skvěle vystřihla roli vydírané šéfky v seriálu ČT Případy 1. oddělení, kde se do ní zakoukal Bolek Polívka (64). A teď se těší na svou premiéru v Divadle Ungelt ve hře Kurtizána. Po bezmála dvaceti letech je to pro Reginu Rázlovou vítaná změna.

„Nevím, jestli to je vrchol, ale je to báječné. Moc se mi to líbí,“ přiznala žena, jež zosobňovala český sexidol 70. a 80. let.

Video
délka: 01:36.00

Regina Razlova Jan Jedlička, Kristýna Léblová, foto: archiv, ČT

Erotika na ústupu

Hra má sice erotický podtext, ale to se prý Rázlové netýká. „Role matky syna, který se spustí, není žádná erotika,“ řekla Blesku s tím, že v soukromém životě to není o mnoho lepší. „Muži se o mě neperou. Mám sedm vnoučat a dům plný problémů jiného druhu, které nejsou, bohužel, erotické,“ svěřila se herečka.

Rok v base a zkažená léta

Na plátně se naposledy objevila před 17 lety v Koljovi. Potom byla rok ve vazbě kvůli údajnému vytunelování Skloexportu. Roztroušená skleróza ji dostala do invalidního důchodu, několikrát se pokusila o sebevraždu a pendlovala mezi domovem a psychiatrickou léčebnou. V roce 2006 ji soud ve Štrasburku osvobodil a díky Klausově amnestii má teď zcela čistý trestní rejstřík.

Kromě toho se už také vyrovnala se smrtí třetího manžela, architekta Jindřicha Santara (†81), který zemřel v roce 2012 na rakovinu. Regina se o něj poslední rok jeho života vzorně starala.