Jiřina žila se svým mužem Standou, který dělal Bartošové zvukaře, několik měsíců v uhříněveském domě s Džambulkou a Pepou pod jednou střechou. Nejenže jí toto soužití nakonec stálo manželství, ale Rychtář jí prý dokonce vyhrožuje!

Někdo totiž vynášel informace do médií a vznětlivý Pepa z toho osočil právě nešťastnou Jiřinu. Ta přitom s Ivetou bývala velká kamarádka. Rychtář dokonce zašel až tak daleko, že začal na Jiřinin mobil posílat výhružné sms zprávy. „Poslední přišla před víkendem, ale co s ním můj přítel mluvil, tak s tím přestal,“ svěřila se Sedmičce Jiřina. „Ty texty těch zpráv jsou nepublikovatelné. Byly to drsné smsky o  mém soukromí a dalších věcech.“

Ta má po svém boku totiž nového přítele, který naštěstí všechno chápe. „Můj přítel ví, co jsme si zažili, a nebylo to nic příjemného. Už jsme si to s nimi vyřídili a doufám, že už na mě nic jiného nevytáhnou,“ prozradila Jiřina poněkud tajuplně v obsáhlém rozhovoru pro týdeník Sedmička.

A jak to bylo s alkoholem v Džambulčině domě, v době, kdy tam bydlela? „Z toho baráku se tehdy alkohol ve velkém likvidoval. Co by mělo jenom náznak alkoholu, tak se odvezlo z baráku,“ dodala.

Podívejt se na drsňáka Rychtáře v akci:

Video
délka: 01:32.52

Drsná rvačka Macury s Rychtářem o vdanou Bartošovou! Jan Jedlička