Za rozpad vztahu prý můžou časté hádky a nedorozumění. Ty byly prý na denním pořádku již v době, kdy byla Daniela Horáčková s Matějem těhotná!

Deníku Aha! to řekl Matějův otec a Waldův syn z prvního manželství Mirek Matuška (59). Ten navíc přiznal, že kvůli napjatým vztahům mezi Matějem a Danielou dokonce nikdy neviděl svou devatenáctiměsíční vnučku.

„Mezi synem a Danielou už bylo velké dusno v těhotenství a prakticky se to jen zhoršovalo, takže jsem ani po narození holčičky neměl nějak možnost je navštívit. Zdálo se mi to naprosto nevhodné,“ svěřil se Aha! Mirek z Mnichova, kde žije.

„Matěj se s Janou seznámil dávno poté, co Danielu opustil. Potkali se při práci na jednom filmu a Jana vůbec nevěděla, kdo Matěj je,“ tvrdí Mirek.

Těhotná Stryková o rozpadu čtrnáctiletého vztahu svého partnera nechce mluvit. „Já se k tomu nechci vyjadřovat, vždyť to jsou soukromé věci,“ sdělila Aha! Jana, která má teď plnou hlavu příchodu miminka na svět. „Mělo by se narodit každým dnem,“ dodala.

Těhotná Stryková se příchodu svého prvního potomka nemůže dočkat. Pohlaví miminka si navíc ani nenechala prozradit. „Opravdu to nevím. Chceme se nechat překvapit,“ dodala herečka, která svému nenarozenému potomkovi zatím říká Anna-Jáchym.