Přišly překvapivé páry: Spisovatelka Halina Pawlowská dorazila necelý půlrok po smrti manžela bez známky smutku šťastně zavěšena do producenta a dlouholetého přítele, producenta Karla Czabana. Novou dívku po svém po boku vyvedl i miliardář a bigamista Karel Janeček, který se po rozchodu s lékárnicí Janou Doleželovou dostavil s mladičkou pohlednou brunetkou.

Aňa, nikdy není sama!

Herečka Aňa Geislerová se nejspíš řídí heslem, že diamanty jsou nejlepším přítelem každé ženy, nikoliv muži. Na akci dorazila se šperky za miliony, ale bez partnera! To jí ovšem nebránilo v laškování s hvězdou Sanitky II Jiřím Dvořákem. Ta pravá (i když ne filmová!) Rozkoš se ale pro Aňu dostavila až v hledišti: S Jiřím Bartoškou si dala tak vášnivou pusu, až se musely slabší povahy červenat.

A jak na tom byly východní kolegyně? Slovenky se stmelily! Trápí slovenské herecké hvězdy Táňu Pauhofovou a Zdenu Studénkovou nedávná hokejová poprava ze strany Čechů nebo si zkrátka s místními kolegy nemají co říci? Během večera se jedna druhé držely jako klíště!

Don Juan Donutil

Od Studénkové Pauhofovou odlákal až „Sluha dvou pánů“ Miroslav Donutil, který se s kráskou v šatech od Diora přivítal vřelým polibkem a vesele si s ní zažertoval.

Do smíchu naopak nebylo herci Ondřeji Vetchému, kterého dováděla nepříčetnosti přítomnost (jak překvapivá?!) fotografů. Jediné štěstí, že takhle nehysterčí i před kamerou, jinak by se na akci, jako jsou Lvi, nejspíš nikdy nepodíval.

Radost v očích všech přítomných vyvolala přítomnost kameramana Miroslava Ondříčka, který se potýká se zdravotními problémy. Nechyběl ani herec Pavel Landovský, který na tom také není zdravotně nejlépe, což mu ovšem nezabránilo si vychutnat sklenku vína. Se skleničkou šampaňského fotografové zachytili také Ljubu Skořepovou.

Manželský útěk a utajený syn

Největšími překvapeními večera se ovšem stali absentující Veronika Žilková, které do „předávačky“ vzezly služební plány manžela a ministra obrany Martina Stropnického, a vůbec nedorazila. „Za školou“ byl při Lvech i herec Jiří Schmitzer, který získal cenu za nejlepší herecký mužský výkon v hlavní roli. Cenu musel převzít jeho syn Jiří Schmitzer, který se dosud na veřejnosti příliš neobjevoval!

Veškerá dramata se nicméně odehrávala v nesmírně ponuré až pohřební atmosféře. Situaci velmi výstižně okomentoval textař Michal Horáček: "Letošní Lvy jsem si zpočátku spletl s nějakou tryznou, kde se sonorním tónem a za doprovodu smuteční hudby předčítají jména tragicky zesnulých," napsal na sociální síti.

Fotogalerie
11 fotografií