Zrzavá dračice je ve svém oboru vysoce profesionální, a tak na všechny přítomné lidi byla krutá. "Jsem perfekcionistka - chci, aby dopadlo všechno dobře. Přehlídka se připravovala několik měsíců - nebylo to za jeden den. Doufám, že to splnilo účel a že se lidem šaty líbily," prozradila Matragi. 

Hvězdou modní přehlídky, která se konala na podporu Nadačního fondu pro zdraví dětí, byla bezpochyby topmodelka Denisa Dvořáková, která je jednou z nejlépe placených modelek světa. Jenom za den si účtuje kolem 150 tisíc korun. "Denisa je úžasná, na molu vypadá jako víla. Spolupráce s ní byla naprosto skvělá. Je na ní vidět profesionalita a pokora, kterou mnoho modelek postrádá," řekla návrhářka. 

Po přehlídce následovala after párty, která byla také v Obecním domě. Na akci byly spousty jídla a pití - jenom modelky chyběly, byly natolik unavené, že šly všechny spát. "Já si to teď chci užít - a konečně vypnout," dodala Matragi. 

Na akci se ukázaly modelky Iveta Vítová, Lucie Hadašová, Simona Dvořáková anebo Tereza Fajsksová.

Video
délka: 02:14.99

Přehlídka Blanka Matragi Thomas Kruchina, Ondřej Rybár, hudba: Sqeepo - Module A (feat. Cameron McMillan) (soundcloud.com/sqeepo)