,,Nemluví se o tom lehce a i když je to dnes mnoho let, tak vždycky když se vás někdo na to téma zeptá, tak se vám vybaví ta doba, kdy se tragedie staly," svěřila se pro Blesk Magdalena.

Nejvíce jí z depresí pomohl každodenní šum - odvést děti do školy, uvařit, uklidit. ,,Když zůstanete na děti sami, nemáte čas nad něčím přemýšlet. Ten každodenní stres vám to nedovolí," vzpomíná Dietlová na roky bez manžela, který před 25 lety záhadně zemřel při tenise s dětmi. ,,Musela jsem před dětmi zachovat klidnou tvář, dívali se na mě, jestli pláču. Můj úkol byl zachovat jim tu jistotu o kterou přišli," dodala Magdalena.

Na otázku, jak to, že ve svém věku vypadá Magdalena po tom všem tak dobře odpověděla: ,,Vnoučata na mě často koukají, co mám na sobě a jak vypadám. Radí mi co mi sluší a co ne. Plastiky ale žádné nemám, jen jsem si nechala opravit své vyplakané oči, když jsem přišla o syna."

Video
délka: 02:00.31

Dietlová o smrti syna: Vyplakala jsem si oči, pomohla plastika! Thomas Kruchina, Ondřej Rybár, hudba: freemusicarchive.org (“If I Can't Dance It's Not My Revolution” (by Quantum Jazz))