Na  podzim dostal Leoš Mareš nabídku od TV Prima na porotcování pěvecké soutěže X Factor, která se však na televizních obrazovkách objeví až na jaře tohoto roku. Mezitím přišla TV Nova s nabídkou moderování v konkurenční soutěži Hlas Československa, kterou Mareš bez rozmyslů přijal.

Na Nově jsem dostal za moderování Hlasu pět milionů, a jak jsem se dozvěděl, za nabízenou práci porotce X Factoru, která zabere také půl roku, je 30 tisíc euro, což je tři čtvrtě milionu. Neříkám, že je to malá částka, ale za tolik práce to zase  nic oslnivého není,“ prozradil Super.cz Mareš.

Jeho tvrzení o pohádkovém honoráři ihned vyvolalo spekulace, zda si TV Nova opravdu Mareše cení natolik, že mu za půl roku práce vyplatí 5 milionů korun. "Je to blbost, takovou částku rozhodně nedostal," řekl nám zdroj ze zákulisí soutěže.

Vypadá to tedy, že Mareš se bojí o svou kariéru a tak si úmyslně vymýšlí vysoké honoráře, aby se mu dostávalo co nejvíce kšeftů. Takovou částku totiž Mareš nevydělával ani na vrcholu své kariéry.

Tehdy se jeho honoráře pohybovaly od jednoho do tří milionů korun a pořadatelé se mohli spolehnout, že díky němu budou mít jejich pořady a soutěže bezkonkurenční sledovanost.

Jenže teď jsou na scéně i jiní moderátoři, kteří Mareše válcují a jeho jindy nepřekonatelná hvězda začíná pomalu klesat. Vždyť to není tak dávno, kdy Mareš přišel o svou talk show QI kvůli mizerné sledovanosti.

Co má tedy Mareš za lubem? Bojí se úplného úpadku, a tak sám sebe před veřejností oceňuje na takovou královskou částku, aby získal další kšefty nebo Nově nasliboval hory doly, aby jim dokázal, že se jim jejich investice do něj skutečně vyplatí. Uvidíme, co závratného Mareš během soutěže nakonec předvede... 

Bude se odbourávat jako třeba naposledy v Talentu? Připomeňte si třeskutě zábavnou scénku ve videu:

Video
délka: 02:05.97

Mareš dostal amok a vysmál se brutálně soutěžícím! Prima FTV