Ještě před Silvestrem se Andrea držela od lyží dál. Kvůli přetrhaným vazům v koleni, který si paradoxně způsobila na lyžích, skončila v nemocnici a lékaři ji zakázali lyžovat. Neuběhl ani měsíc a Verešová už sjíždí alpské svahy jako o závod. „Skoro po roce opět na lyžích. Sice s ortézou a chce to odvahu, ale přeci. Už jsem se nemohla dočkat,“ říká nadšeně slovenská modelka.

Verešová není ovšem jediná, kdo za sněhem utekl do ciziny. V Rakousku si užívá lyžovačku i bulharská tanečnice Anife Vyskočilová. Ta na hory vyrazila se svou sestrou Šeri, kterou před časem adoptovala jako svou dceru. Anife ji dokonce i kojila.

Vyskočilová tentokrát nemůže být za praštěnou divoženku, jelikož má kromě své dcery v Alpách na starosti také svého vnuka. „Moje malá Šerinka lyžuje s přítelem a já jako pravá babička chodím s vnoučkem na snídaně a procházky a starám se o něj,“ pochlubila se tanečnice.

Pozadu nezůstala ani krásná zprávařka Sandra Parmová (26). Ta odjela do Itálie na dámskou jízdu s maminko a sestrou. Přítel a kolega z televize zůstal doma. Prý se nedokázali dohodnout časově.