Nahota je pro Andreu Verešovou nejspíš přirozená věc. Tvrdí sice, že se ještě stále před objektivem stydí, ale její odhalené bradavky nebo vykouklé kalhotky, jsou u ní už téměř pravidlem. I na křest svého kalendáře si vzala odvážné šaty, ve kterých svá neposlušná ňadra samozřejmě neuhlídala.

Stačil jeden nepatrný pohyb a přítomní muži se mohli pokochat na vlastní oči tím, co v soukromí "patří" jejímu muži Danielu Volopichovi. Ten na ni pochopitelně žárlí a během focení si ji částečně hlídá. "Řekla bych, že poslední dobou, už je se mnou na focení nahých fotografií čím dál méně," přiznala Blesk.cz Verešová. Za ta léta si už asi zvykl, že se o ni s fotografem musí krapet podělit.

Na rozdíl od loňského kalendáře se nechala Andrea na snímcích částečně zahalit, ovšem ani tentokrát se neubránila a alespoň na jedné fotografii ukázala bradavku. "Je to moje práce a žádný kalendář se dnes nefotí bez toho, aniž by byl vášnivý a sexy," svěřila se Andrea.

Manžel Volopich si tedy už na Andreinu nahotu na veřejnosti zvykl, ale co její děti Vanessa (6) a Daniel (4)? Co si jednou pomyslí, až si z nich budou jejich spolužáci utahovat, že jejich tatínek má doma nad postelí pověšený kalendář jejich nahaté maminky? "Já přeci nedělám nic nevkusného ani vulgárního. Všechny snímky jsou o čistotě a kráse ženského těla. Myslím, že se v budoucnu za mě nebudou muset stydět," dušovala se Andrea. Je ráda, že takové fotografie nafotila. Obává se totiž, že za desítky let už po ní takzvaně "neštěkne ani pes".

Video
Video se připravuje ...

Verešová opět nahá! Co na to manžel? Už se nekouká! Jan Jedlička, Tereza Kühnelová

Fotogalerie
12 fotografií