Vladko Dobrovodský je nejúspěšnějším účastníkem reality show. V první řadě VyVolených ho nedokázal porazit ani jeden soupeř, a jak to tak vypadá, ani ve čtvrté řadě nejspíš nepozná přemožitele. Přestože je ve Vile již dlouho, o svém životě a konkrétně dětství se černovlasý kuchař téměř nebaví. Je to pro něj dle jeho slov smutná část jeho života, ve které nebyl šťastný.

O Vladkovi se podařilo zjistit, že podle všeho vyrůstal v jednom z cikánských ghett na Slovensku. „Žili jsme v Prešově na východním Slovensku, v cikánském ghettu. V domě, který měl střechu, ale byly v ní obrovské díry. Takže když pršelo, pokryli jsme věci igelitem a rozestavěli hrnce. Ale stejně bylo všude mokro,“ prozradila jeho matka deníku Aha! Blesk.cz získal jeho fotku z dětství, která zachycuje mladého Vladka s matkou a sestrou, právě ze slovenského Prešova.  

Nyní vám přinášíme další. Na té je se svou sestrou a nevypadá to, že by zrovna trpěl. Usměvavý rošťák v modročervených kraťasech na ní objímá dívku v bílých šatech. Podoba s dospělým Vladkem je tu v obličeji, typický velký nos a plné rty nalezneme i u obyvatele Vily, který se chystá do dnešního Duelu s Romanou.  

Na druhé získané fotografii je mladý Vladko se svoji matkou sám. Vysmátý mladík v buřince a modré bundě na ní stejně jako na první z nových fotografií vypadá šťastně. Měli bychom si proto položit velmi důležitou otázku.

Co je pravdy na tom, že Vlado byl ve svém dětství nešťastný a při vzpomínce na něj se mu chce zvracet? Je to skutečně pravda? Nebo chce v divácích jen vzbudit lítost, aby si tak zajistil potřebný počet hlasů a opět vyhrál? Ve hře je nyní pět milionů korun v hotovosti a to rozhodně není málo!