Co si budeme namlouvat, jako národ máme alkohol velmi rádi. A tak není divu, že je nám sympatické, když někdo pije, no pije, v podstatě se často ztříská pod obraz a posléze vyvádí prapodivné kousky. Putování smyslu zbavené Džambulky alias Ivety Bartošové po Itálii se stalo u Čechů populárnější než Honzíkova cesta a její blábolivá prohlášení, že nepije víc než běžný člověk, pobavily národ víc než prohlášení někdejšího primátora Prahy Igora Němce, že povodně má magistrát pod kontrolou, a vzápětí metropoli spláchla stoletá voda.

Tak, co tedy Čechy baví na Lucce Vondráčkové? Nepije alkohol, nekouří, neholduje drogám, netahá se s chlapy, je na všechny strašně milá, neplní stránky bulváru skandály, nemá silikony, Miss World to taky není, v podstatě moc neumí zpívat ... A přesto trhá rekordy v prodeji desek, její koncerty jsou vyprodané, v anketách se o prvenství pere s Lucií Bílou ...Tohle je buď zázrak shodný s neposkvrněným mateřstvím Panny Marie, nebo je Lucie geniální v tom, jak svou nudnou image a naivní projev, dokáže naplno využít ve svůj prospěch.

Její úspěch a sláva zřejmě tkví právě v tom, jak je obyčejná a bezproblémová. Jejími fanoušky asi budou děti, vegetariáni, tatínci na mateřské nebo důchodci. Protože takovouhle vzornou vnučku by si přála nejedna babička.

Fotogalerie
5 fotografií