Zpěvačku Lucku Vondráčkovou na včerejší večer oblékala česká návrhářka Beata Rajská. Nejdříve byla Vondráčková oblečena do fuchsiového modelu, který sám o sobě vypadal skvěle. Bohužel ho Lucie zabila černou podprsenkou, která ji z výstřihu permanentně vykukovala.

JAK LUCKU OKOMENTOVALA FRANTIŠKA ČÍŽKOVÁ, ČTĚTE ZDE>>>

Po skončení slavnostního večera se stříbrná Slavice převlékla do dalšího modelu z dílny Rajské, stylově do stříbra. A vyrazila na párty do hotelu Ambassador. Sama se pochlubila svým fanouškům na Facebooku, že noc bude dlouhá. „Po převleku do druhých šatu od Beáty Rajské tuším, že dnes se asi nepůjde spát,“ napsala na svůj profil.

Nezapomněla ani poděkovat za podporu všem, kteří jÍ poslali hlasy. „Moc vám všem děkuji za krásného stříbrného slavíka!:) Mám velikou radost a zdravím z naší útulné šatny v Opeře. Díky za nezapomenutelný večer a krásnou neděli všem!:)“   

Ve stříbrných šatech jí to slušelo, rozhodně více než ve vyzývavé růžové s lacině velkým výstřihem. Lucka si tedy z dalšího druhého místa nedělala hlavu a mohutně ho oslavovala. Stříbrná jí je prostě souzená!

Fotogalerie
6 fotografií