Lucie Vondráčková je letos žhavou adeptkou na vítězství v anket Český Slavík. Její píseň Kdy vzlétnu já totiž boří hitparády a je nejhranější skladbou roku. Svůj vzhled na finálový večer tak Lucie nechce podcenit.

Kromě toho, že už se svou návrhářkou Libkou Safr chystá nejspíš večerní róbu na galavečer, vzaly si ji do parády i vizážistky. Vondráčková totiž jen pár hodin po svém příletu z Kanady naběhla do fotoateliéru, kde se na ni okamžitě všichni vrhli.

Lucie dnes fotí kolekci nových luxusních šperků. Zítra ve 14 hodin ji čeká další pracovní akce. Převezme platinovou desku za prodej svého posledního alba Oheň.

Odpoledne ji pak čekají velké přípravy šatů, vlasů a makeupu. Teprve poté může vyrazit do Státní Opery, kde se bude modlit, aby zlatá soška Slavíků letos přistála v jejích rukou.

Podle našich informací Vondráčková přiletěla do Čech sama. Manžel Tomáš Plekanec zůstal v Kanadě s jejich synem Matyášem. Lucie se doma však dlouho nezdrží. Už v neděli odlétá za svou rodinou zase daleko za oceán.

Fotogalerie
7 fotografií