Jak Ewa bere přerod dlouholetého kamarádství ve vztah?„Určitě je to výhoda, že se známe přes čtyři roky. Výborně se známe, znám ho jako kamaráda, znám ho zpoceného po koncertě, unaveného v dodávce,“ svěřila se zpěvačka o svém miláčkovi.

Nevýhody zatím nevidím

„Co je ale hlavní, že to byl můj kamarád, a nesnažil se na mě proto nějak zapůsobit a přetvářet se nějak,“ dodala. Může být jejich letitá známost něčemu ve vztahu na škodu? „Nevýhody v tom zatím žádné nevidím, ale možná se to časem změní,“ přiznala Ewa.

Na Vánoce ho odkopne

Na Vánoce se na Martina ale hodlá vykašlat! „Vánoce spolu trávit nebudeme, chystám se být s rodinou doma, na to si nedám sáhnout! To se změní, jedině až budu mít vlastní rodinu,“ smála se zpěvačka. Tu chce mít jednou Ewa opravdu velikou, podmínkou jsou minimálně tři potomci. A přítel už je s tím prý srozuměn!

V kapele se jim smějí

 „Když se o vztahu dozvěděli ostatní v kapele, dělali si z nás srandu,“ postěžovala si Blesku Ewa, která se to snaží brát s humorem. „Nejsou zlí ani závistiví, je to spíš situační humor,“ doplnila. A co na to rodiče? „Mamka je moje nejlepší kamarádka, říkám jí všechno, táta to taky už ví,“ přiznala zpěvačka.

Fotogalerie
6 fotografií