Michal David je člověk, který neposedí. Jen co vstal z kolečkového křesla, na kterém si poseděl pěkných pár dní kvůli na třikrát zlomenému kotníku, už zase „skáče přes kaluže“.

I přes jeho další zranění, kdy si vyvrátil prsty u nohou, se bez vozíku obejde a na jeho cestách ho doprovází pouze berle. Ovšem místo toho, aby se zraněnou nohou odpočíval v teple domova a šetřil se, obráží jednu akci za druhou.

S berlemi se přibelhal na 400. premiéru muzikálu Děti ráje, který je složený převážně z jeho písní. Pomocné hole mu vůbec nepřekážely, naopak s nimi vesele pošťuchoval nejen hudebního producenta Františka Janečka, ale třeba i Sagvana Tofiho nebo Vendulu Svobodovou.

Když pak obecenstvo na konci tleskalo ve stoje a někteří, včetně jeho manželky Marcely se pohupovali do rytmu, David nelenil a postavil se také.

Ani včera chvíli neposeděl. S berlemi se objevil na křtu nové kuchařky S Evou v ráji autorky Evy Filipové. Ta Davidovu zraněnou nohu politovala a náležitě pofoukala. Je vidět, že Michal David zkrátka nevydrží v klidu a žije Nonstop...

Fotogalerie
9 fotografií