Jak už to tak bývá, zálží samozřejmě na tom, jak budete úspěšní. A jak je vaše jméno provařené. Mezi hvězdy této řady StarDance nepochybně patří zajímavá milenecká dvojice - Miss World Taťána Kuchařová (25) a syn slavného, leč bohužel zesnulého otce a zdatný hudebník Ondřej Brzobohatý (30). Jejich jména táhnou a když jen samotné přenosy těm nejúspěšnějším vynesou 160 tisíc korun, rodinný rozpočet by se téhle dvojici mohl ještě před Vánoci "nafouknout" o 320 tisíc. A to není vůbec špatné!

Samotnou soutěží to přitom nekončí. Talent, píle, ale také silné fanouškovské zázemí se vyplácí, těm nejlepším totiž přibývají honoráře i za další soukromá vystoupení. Přiznala to i jedna z hvězd minulých řad. "Tancuju pořád s Jardou Kunešem. Máme připravený hodinový program a dáváme dokonce i lekce tance. První rok jsme měli kolem dvou set akcí, letos už je toho méně, ale pod třicet vystoupení nejdeme," prozradila Mahulena Bočanová (46) pro Aha!, že StarDance ji přinesla i zajímavou a nezanedbatelnou možnost výdělku. Alespoň jednou do měsíce si za peníze zatancuje třeba i Dana Morávková (42). "Vyměnila jsem ale tanečního partnera, protože Jirka Hein žije na Slovensku, a tak jsem si našla šikovného kluka z Prahy," řekla Aha! Morávková.

Nejen samotní účastníci však na StarDance profitují. I když je samozřejmě rozdíl mezi blonďatou violistkou Jitkou Hosprovou, která vypadla z aktuální řady o uplynulém víkendu, a Táňou Kuchařovou, která má předpoklady si ze StarDance vytvořit také zlatý důl, jako třeba Bočanová. Stálicemi soutěže jsou totiž samozřejmě i moderátoři Marek Eben a Tereza Kostková. Jich se sice netýká přívýdělek v podobě předvádění tanečního umění mimo soutěž, jejich honoráře za moderování jednotlivých večerů však také několik nul mají. A s prázdnou domů nechodí ani členové odborné poroty. Inu, posuďte sami.

Ceník

Honorář porotce

120 000 Kč/ všech 8 dílů pořadu

Honorář soutěžících

20 000 Kč/ jeden přímý přenos

Honorář profesionálních tanečníků

20 000 Kč/ jeden přímý přenos

Honorář Marka Ebena

50 000/ díl

Honorář Terezy Kostkové

35 000/ díl

Standartní honorář za vystoupení na soukromých akcích

30 000/ pár

Fotogalerie
5 fotografií