"Už dva roky mi jde o život. Od té doby, co sdílím veřejně a otevřeně svoje názory," prozradila po vyřazení ze čtvrté řady Vyvolených striptérka Regina Nedělnímu Aha! Její návrat do soutěže nakonec příliš slavný nebyl. V duelu dvou blondýnek ji Eva Feuereislová doslova vypráskala. Regina získala pouhých 25% hlasů, ale i pro to měla vysvětlení.

"Hlasování ani volby nemají žádný význam. Kdyby volby něco mohly změnit, tak by je zakázali," tvrdila Regina ještě ve studiu moderátorce Tereze Pergnerové. S tím, že vypadne, prý počítala. Tvářila se navíc tajemně jako hrad v Karpatech. Ve smlouvě prý měla doložku, že by mohla kdykoli odejít, i kdyby duel vyhrála. To se však ani zdaleka nestalo a na Reginině debaklu se patrně podílelo i to, že sama prohlašovala, jak s návratem nepočítá a skončit vlastně chce.

Regina jako Kennedy i Diana

O konec Reginy se přitom mohly zasloužit i její kontroverzní myšlenky, které lezly na mozek i osazenstvu Vily. I proto jí ostatně zpátky nikdo nechtěl a všichni drželi palce Evě. V rozvíjení a poodhalování někdy až fantasmagorických teorií přitom Regina pokračuje i po vyřazení. "Lincoln a Kennedy za svoje názory zaplatili životem a já se také snažím hlásat podobné názory na veřejnosti. Počítám s variantou, že by mě mohl někdo odstranit," dodává pro Aha! Vedle těchto dvou amerických prezidentů se (ať už žertem, či zcela vážně) přirovnává také k britské princezně Dianě... Ženě, která zemřela v 36. letech.

Starosti o dceru

Regině je nyní pětatřicet. Proč by však chtěla z Vily sama dobrovolně odejít, když jí jde venku někdo po krku? Na tuhle otázku je na rozdíl od dalších věcí kolem Reginy patrně jednoduchá odpověď - kvůli starosti o svou malou dceru Isis Paolu (5). Regina chce i nadále bojovat o její opatrovnictví, ačkoli jí byla dcera v minulosti odebrána a o holčičku se nyní starají rodiče expřítele Reginy Pavla Tesaře. Regina však dříve nedokázala splácet alimenty a měla problém i se stalkováním (pronásledováním) exmilence Tesaře. I za tohle mohli Ilumináti?   

Fotogalerie
13 fotografií