BLESK: Co je pravdy na vašem dětství v ghettu?

Vůbec nic. Celé je to absolutní nesmysl. Viděl jsem to na Blesk.cz a nechápal jsem, jak na to přišla. Na Slovensku jsme žili v paneláku v normálním prostředí. Pravda je, že k nám chodila sociálka. Matka je člověk, který žije ve svém vylhaném světě. Nikdy nepracovala a ráda by se viděla v nějaké pozici. Matka by potřebovala odbornou pomoc a to rychle.

BLESK: Čím se živila?

Žádné umění nikdy nedělala, pracovala na poště, pak chvíli svačinářku. Pak prakticky nic nedělala, žila jen z podpory a přídavků na děti. To jsou fakta, která lze dohledat na Správě sociálního zabezpečení. Jde dohledat i to, jaké nadělali dluhy na bytě a i Vladko žil z podpory.

BLESK: Jak je to s romským původem?

Sám to nechápu, co ze sebe vypustila. Je to zase hrané na city lidí, jaký byl chudák a vyrůstal v bídě a špíně. Pravda je taková, že každý máme jiného otce. Vladkův otec je Řek. Matka se s ním seznámila, když pracoval tady v Brně v divadle. Takový letní románek.  Po čtyřměsíční známosti otěhotněla a on se vrátil do Řecka. Nejspíše o Vladkově existenci ani netuší. Byl to fajn chlap.

BLESK: Vaše matka je údajně silně věřící?

Prezentuje se tak, ale rozhodně tak nežije. Dokáže se pomodlit, ale nežije jako křesťanka.

BLESK: Jak to bylo se sociálními dávkami?

Poslední co vím, tak minimálně matka na nich byla celou dobu a byl velký problém, aby jí mohli vypočítat důchod.