Faltýnová už má za sebou první natáčecí den. Před televizní kamerou stála v roli herečky poprvé v životě. „Docela jsem se bála. Je to jiné než při focení, kdy musím trochu přehrávat,“ přiznala Petra.

Výhružky a vydírání

Role nevěrnice a potvory chvílemi působila Faltýnové i trochu problémy. „Musela jsem vyhrožovat Romanu Zachovi, který hraje Hynka Kenigera. Nešlo mi to z pusy,“ postěžovala si modelka. Hraje ženu, která Hynka obrala o všechno, dostala ho k rozvodu a potom opustila. „Jinak se ta mrcha ale hraje dobře,“ dodala spokojeně Petra.

Adamcova volba

A kdo si Faltýnovou do seriálu přivedl? Vyhlédl si ji sám režisér Jiří Adamec (65), který ji zaregistroval už na Miss ČR. „Potřebovali jsme velmi atraktivní mladou ženu a mezi herečkami jsme takový typ nesehnali. Petru znám od 18 let, je krásná a přirozená, na kameře vypadá skvěle,“ pochvaluje si režisér.

Takhle vypadají Faltýnové »cesty domů«

Modelka to umí »cestou domů« rozbalit. Názorně to letos předvedla na karlovarském festivalu. Využila nepřítomnosti milence Leoše Mareše a bavila se podle svého gusta. Užívala si s podnikatelem Richardem Kettnerem a pak došlo i na mladou krásku.

Fotogalerie
10 fotografií