Od poloviny srpna budeme díky Čedoku vysílat celý týden z nejexponovanějšího party ostrova – Ibizy. Společně s Luckou, Ondrou a zprávařkou Markétou s námi vyrazí i první dvacítka výherců naší soutěže a ostatní posluchači Evropy 2 nemusí litovat, čeká je on-air vysílání z pláže i od bazénu,“ směje se Pavel Cejnar a pochvaluje si nové pracovní místo, ze kterého se mu do malého studia v Praze určitě moc chtít nebude.

 

Pražské studio Evropy 2 tak v některých časech na chvíli utichne - Pavel Cejnar rozjede společně s Lucií Šilhánovou svou Afterparty od moře, o aktuální zprávy z místa dění se postará Markéta Ježková a Ondra Vodný a jeho Vyber si na maXXimum zase pojede živě (možná) i z plážového baru. A kdo ví, třeba uloví k mikrofonu samotného Davida Guettu nebo DJ Tiesta, kteří na Ibize pravidelně hrají své sety.

Evropa 2 se pokaždé snaží přijít s něčím novým, netradičním a překvapivým, což vysílání z ostrova, který je zasvěcený především hudbě a mladým lidem, určitě bude. Jsem zvědavá i na to, jak se nám společně bude vysílat s Pájou, který bude nově mým partnerem ve vysílání místo Leoše a Patrika,“ těší se na pracovní dovolenou Lucie Šilhánová.

 

Rádio Evropa 2 vysílá živě z Ibizy už od 14. srpna, nenechte si to ujít!