Šťastná Sabina Křováková se po té, co se stala vítězkou šesté Superstar odebrala spolu s ostatními soutěžícími na afterparty, aby vítězství náležitě oslavila.

Rozjařená Sabina si večírek užívala a spokojeně vypadali také další účastníci. Adam Kukačka, který vypadl těsně před grandfinále, si nabíral plné ruce jídla. Vyletněná Lucka Borhyová (35) se tiskla ke své lásce Michalovi Hrdličkovi (24), porotce Ondřej Soukup se konečně mohl uvolnit a užíval si s krásnou přítelkyní Lucií Šoralovou a Paľo Habera konec soutěže oslavil ve společnosti své nádherné partnerky Daniely Peštové.

Všichni se dobře pobavili a po skončení afterparty se spořádaně odebrali do svých domovů, ne tak výherkyně Křováková. "Sabinu nemůžeme nikde najít. Ani ve vile, ani v produkci. Vůbec netušíme, kam mohla zmizet," řekl Blesk.cz ráno zdroj ze zákulisí. Stejně tak i Pčelár byl několik hodin nezvěstný a tak se spekulovalo o případném útěku obou aktérů.

Nakonec vše dobře dopadlo a Pčelár byl v sedm hodin ráno nalezen, stejně tak jako Křováková, která by dnes měla být hostem hned několika chatů, včetně chatu na Blesk.cz

Video
délka: 01:47.41
720p 480p 360p 240p

SuperStar Sabina Křováková v redakci Blesk.cz Markéta Reinischová, Petr Soukup

 

Fotogalerie
6 fotografií