Jiskra mezi Adamovskou a Štěpánkem přeskočila už před třemi roky. Do té doby tvořili ale pár jen seriálový, v populární Ordinaci v růžové zahradě. Ve skutečnosti Zlata řešila bolestivý rozvod s Johnem.  Ten jí sedm let tajil nemanželskou dceru. Štěpánek se jí ale stal více než útěchou, byl jí oporou a jejich přátelství vyvrcholilo ve vztah.

Tyhle věci si nechávám pro sebe, ale...

„Víte, tyhle věci já už si budu nechávat pro sebe, ale… Můžu vám říci, že jsem šťastná,“ řekne dnes odpoledne v pořadu Prásk televize Nova česká herečka. Vztah se Štěpánkem tak Zlata oficiálně potvrdí dva roky po svém rozvodu. Štěpánek zatloukal vztah s Adamovskou kvůli nemocné manželce. Když se ale v novinách objevily fotky, jak ráno vychází se Zlatou z jejího domu, vše prasklo. Několik měsíců poté vážné nemocná Vlasta Janečková zemřela

Zatloukání nepomohlo

I po pohřbu své manželky Štěpánek vztah s Adamovskou dál zatloukal. „My se známe nejméně dvacet let. A jestli je někdo velmi kvalitní kolega nebo kolegyně a dobře se vám s ním pracuje, to je ta nejkrásnější věc, která může být,“ řekl herec loni na podzim Frekvenci 1. Zlata však konečně pochopila, že tajit krásný a fungující vztah nemá cenu, a tak šla s pravdou ven.

Fotogalerie
9 fotografií