Markéta Rážová je prý notorická alkoholička. „Máma pila strašně let. Vypila si mozek a totálně se zničila,“ řekla včera Blesku její dcera Tereza. „Stojím za babičkou. Máma jí zbytečně ubližuje. A dělá to jenom proto, aby vydírala ji i mě. Potřebuje peníze,“ dodala vnučka Pyšné princezny.

Panáky na kuráž

Jak Blesk informoval včera, dcera Aleny Vránové prodělala mozkovou mrtvici. Když jsme ji jeli navštívit do Vlašimi a ptali se, co chce přivézt, přála si: „Dobré bílé víno!“ Když pak vyprávěla, jak upadla do kómatu, prohlásila doslova: „Řekla jsem si, že mi pomůže, když do sebe kopnu několik panáků. Ale to mi nepomohlo.“ Potom Markéta přiznala, že předtím něco vypila. „Ten den jsem to asi přehnala.“

Tereza své matce pomáhá, jak se dá. Zavolala záchranku, když jí bylo nejhůř. Navštěvovala ji v nemocnici a dokonce spolu s babičkou Alenou zařídila, že se přestěhovala z Prahy do Vlašimi. Tereza si totiž se svým manželem a třemi dětmi staví dům kousek od Vlašimi a své choré matce nabídla, aby bydlela s nimi.

Odvrátila se Alena Vránová skutečně k dceři zády? Jak poznamenal jejich vztah právě alkohol? Exkluzivní informace o dceři Aleny Vránové i samotné Pyšné princezně čtěte už v sobotním Blesku.

Video
Video se připravuje ...

Dcera Aleny Vránové je v těžké životní situaci David Malík, Michaela Remešová

Muž se ufetoval

„To jsem ale odmítla, protože nechci být na obtíž,“ tvrdí Markéta Rážová. Proto žije sama v bytě 2+kk. Její bývalý manžel zemřel na předávkování heroinem. „Nedalo se s ním žít. Rozvedli jsme se brzy po narození Terezy a já ji vychovávala úplně sama,“ říká Markéta Rážová. Blesk pochopitelně kontaktoval také Alenu Vránovou. Herečka je však nedostupná, protože je momentálně na dovolené ve Španělsku.

Exkluzivní fotky z rodinného archivu Markéty Rážové uvidíte v Nedělním Blesku!

Fotogalerie
7 fotografií