Eliška Bučková si sáhla do svědomí, začala opět jíst a po boku nového partnera, milionářského synka Jakuba Maliny (25), jen září. Ještě před pár měsíci však trýznila své tělo hladem a aniž by si to sama přiznala, trpěla vážnou poruchou přijmu potravy – anorexií. A to i přesto, nebo možná právě proto, že v roce 2008 vyhrála korunku České Miss a poklonu jí tehdy vysekl i sám Alain Delon.

„Nejhorší bylo, když jsem měla jít na nějakou akci, kde byl raut. Nebo když jsem měla jít posedět s přáteli. Nedáte si alkohol, ten má kalorie. Nedáte si jídlo, to má kalorie… Když mi někdo volal, že mám někam jít, nebo mě někam zval, byla jsem z toho na nervy dva dny předem,“ řekla v otevřeném rozhovoru pro magazín MF Dnes.

Jak slyším holka krev a mlíko, šílím

O Elišku se nebáli jen její přátelé, ale především rodina, kterou Eliška horlivě přesvědčovala, že jí. Mnoho s Eliškou nesvedl ani její tehdejší přítel Vašek Noid Bárta, který se snažil, jak mohl, aby jedla. Vařil jí oblíbená jídla a Eliška šikovně předstírala, že jí.

„Psalo se, že mě Vašek spravil, že už jsem zase holka krev a mlíko. No to bylo něco. Jak slyším holka krev a mlíko, šílím,“ vyprávěla modelka, která přiznala, že její nejmenší váha byla údajně 49 kilo, (když se odečtou 4 kila, která váží Eliščiny nepřiznané silikony, dostanete se na šílenou váhu 45 kg, pozn. red.), což je při její výšce 179 cm vážný hazard se zdravím.

Fotogalerie
7 fotografií